DOPRAVA A SKLÁDÁNÍ MATERIÁLŮ

Zakoupené zboží Vám rádi zavezeme na požadované místo sklápěcími vozy MAN do 5 tun, Liaz do 8 tun a automobilem MAN s hydraulickou rukou, která umožní nejen složení materiálu z vozidla, ale rovněž jeho uložení do vzdálenosti 8m od vozidla a do výšky 15m nad vozidlo. Liaz s hydraulickou rukou, složení do vzdálenosti 7m od vozidla. Rovněž Vám v případě potřeby zajistíme zemní a jeřábnické práce.

KALKULACE

Vytvoření cenových nabídek na požadovaný materiál ZDARMA

PORADENSTVÍ PŘI VÝBĚRU MATERIÁLU

Poradenství o vhodnosti použití materiálu, jeho kvalitativních vlastnostech a cenových relacích. Informace o akčních slevách výrobků a dodavatelů stavebních materiálů.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ REALIZACE STAVEB

Každý, kdo se již setkal s komplexní renovací objektu nebo se stavbou rodinného domu, ví jak obtížné je někdy zkoordinovat jednotlivé na sebe navazující práce, pokud je provádí různé firmy. Proto Vám nabízíme i kompletní stavební práce na klíč…tedy od základů až po střechu.Jako organizátor Vašeho projektu sestavíme team osvědčených odborných řemeslníků a zaručíme plynulý průběh realizace, dodržování termínů a kvalitně odvedenou práci se zárukou. Pokud hodláte realizovat svůj dům svépomocí, zajišťujeme odbornou pomoc při založení obvodového zdiva cihelných nebo pórobetonových systémů a odborné konzultace na stavbě.

PRONÁJEM STAVEBNÍ MECHANIZACE

Od našich dodavatelů omítek zajišťujeme pronájem zásobníků na suché maltové směsi, čerpadel, kontinuálních míchaček a strojních omítaček pro dopravu a zpracování maltových směsí. Z firemní půjčovny Vám nabízíme k pronájmu sestavy lešení, bednění a pažení.